3.12.07

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ + ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: 1-1

Με κόντρα μια καλή ομάδα και έναν πολύ κακό διαιτητή η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ήρθε 1-1 στο "κλουβί" και σταμάτησε το σερί των νικών της.
Χωρίς να πιάσει καλή απόδοση η ομάδα και με τους φιλοξενούμενους να έχουν 2 δοκάρια στο Α ημίχρονο και 2 καλές φάσεις για γκολ στο β ημίχρονο η ΠΡΟΟ θα μπορούσε να είχε πάρει τη νίκη εάν ο διαιτητής έβλεπε τον ορισμό του πέναλτι που έγινε μπροστά στα μάτια του!!!!!.
Το Β ημίχρονο ήταν πιο δυνατό και για τις δύο ομάδες. Η ΠΡΟΟ έμεινε με 10 παίχτες (αποβολή Τζίωτη) τα τελευταία 25', βρέθηκε να είναι πίσω στο σκορ στο 75' (από ολιγωρία της άμυνας) και με τον κόσμο να φωνάζει και να ενθαρρύνει την ομάδα ισοφάρισε στο 80' (Βογιατζής με σουτ μέσα από την περιοχή μετά από φάουλ) και μετά ήρθε το πέναλτι που δε δόθηκε ποτέ.
Συνεχίζουμε αισιόδοξα για τις νίκες που έρχονται.